top of page

Velkoobchodní prodej sýrů

csm_alma_alpenschatz_ba75d38ff9.png

Velkoobchodní prodej pro sýrarny, vinotéky či specializované prodejny

Pokud chcete rozšířit portfolio Vašich produktů o nové sýry, není jednodušší možnost, než nás kontaktovat prostřednictvím emailu či telefonu a rádi Vám představíme naši nabídku v rámci velkoobchodního prodeje. Rádi byste nabízeli sýry, nicméně na své provozovně nemáte možnost sýry krájet a prodávat na váhu? I pro Vás jsme schopni najít řešení, Vámi vybrané produkty Vám rádi dle objednávky nakrájíme, zavakuujeme a Vy je tak můžete prodávat jako kusové zboží bez jakékoliv další námahy.

Gastro sortiment

csm_alma_gastrobox_rahm_4901099493.png
Velkoobchod a gastro: Shop

Pro hotely, pensiony či restaurace

Pokud provozujete hotel či pension a při snídaních podávat sýry, můžete díky nám svým hostům nabídnout kvalitní produkty z našeho sortimentu. Chcete se odlišit od konkurence, kdy většina ubytovacích zařízení v ČR podává mazací sýry ve většině případů od jednoho a toho samého výrobce a nastává tak kuriozní situace, kdy host dostane téměř ty samé mazací sýry bez ohledu na to, zda je ubytován v soukromí nebo v pětihvězdičkovém hotelu, obraťte se na nás . 

Nabízíte ve své restauraci či byste rádi nabízeli raclette , fondue či jiné pokrmy ze sýrů a zaujaly Vás naše produkty? Kontaktujte nás a rádi Vám poradíme, co by pro Váš provoz bylo z našeho sortimentu nejvhodnější a společně určitě naleznete optimální řešení. 

bottom of page