top of page

Naše sýry

csm_alma_alpenschatz_ba75d38ff9.png

Kravské sýry

V naší nabídce naleznete mnoho sýrů z kravského mléka z různých koutů Evropy. Horským sýrem z Rakouska počínaje po klasické vyzrálé typy goud z Holandska až po různé sýry atypických barev, které získávají díky obsahu různých druhů bylinek či ovoce. Můžete u nás tak narazit například na sýr červené, modré či černé barvy.

 

Velké množství sýrů je ze senného mléka, což znamená, že krávy mají pouze pro ně nejpřirozenější potravu, tedy v létě vše, co si najdou na pastvinách a v zimě seno, z čehož plyne označení senné mléko.

05001 - mladý kozí.jpg

Kozí a ovčí

Širokou nabídku našich kozích tvoří primárně sýry z Rakouska a Holandska, kdy tyto sýry máme jak přírodní, tak dochucené bylinkami, měkké, polotvrdé tak i velmi vyzrálé tvrdé . Z ovčích sýrů u nás narazíte například na manchego původem ze Španělska, plísňový ovčí sýr Roquefort z Francie a mnoho dalších.

12 mes.png

Sýry bez obsahu laktózy

Vzhledem k nejšetrnějším postupům výroby sýrů z Rakouska, doplněných o bio kvalitu senného mléka a speciálnímu přístupu k zrání těchto sýrů Vám můžeme nabídnout velké množství sýrů, které jsou přirozeným procesem bez obsahu laktózy a mohou si na nich tedy pochutnat všichni bez ohledu na to, zda trpí nesnášenlivostí laktózy či nikoliv. Mezi tyto produkty se řadí například vyzrálejší horský sýr, jemně smetanový montafon či bylinkový poklad, jehož krusta je tvořena osmi druhy bylinek.

sunka troj..png

Mazací sýry

V našem portfoliu produktů jsme nezapomněli ani na milovníky mazacích sýrů. Veškeré mazací sýry, které u nás naleznete, jsou vyráběny v Rakousku dle původních receptur, které jsou již desítky let téměř bez změny a na jejich chuti je tato tradice znát. Možná budete překvapeni, že v šunkovém mazacím sýru skutečně uvidíte kousky šunky či v paprikovém kousky paprik. Naší prioritou jsou totiž kvalitní produkty a jak kvalitněji udělat mazací sýr s příchutí šunky, než když v něm ta šunka skutečně bude?

Sýry: Shop
bottom of page